o mnie

"Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli."

Marek Aureliusz

MARTA ROSZKOWSKA

Coacherka Kognitywna, Socjoterapeutka w modelu PDS, Farmaceutka,

dla której najważniejsze jest dobro klienta/pacjenta.

Swój rozwój zawodowy rozpoczęłam kilkanaście lat temu w obszarze służby zdrowia. Pracowałam i nadal pracuję z pacjentami jako farmaceutka. Zdobyłam również ogromne doświadczenie będąc pracownikiem dużej korporacji , współtworząc i odpowiadając za system zarządzania jakością, integrując zespoły ludzi wokół wspólnego celu.

Jako coacherka i socjoterapeutka kognitywna wykorzystuję holistyczną metodę treningu rozwojowego opartego na poszukiwaniu kompetencji i umiejętności w odniesieniu do subiektywnych potrzeb każdego człowieka.

Odkrywam i uczę się nowych metod, nurtów, dziedzin nauki, które dają więcej możliwości wypełniania mojej misji w życiu : Byciu z i dla ludzi.

trochę więcej o mnie

Jakość w obszarze rozwoju osobistego, którą proponuję zbudowana została nie tylko poprzez uczestnictwo w wykładach, kursach, studiach, pracę zawodową ale również przez własne doświadczenia.

Wieloletnia choroba układu kostnego generująca życie w cieniu uporczywego bólu, wielomiesięczne okresy hospitalizacji, kilka operacji umożliwiających poruszanie się… To dało mi siłę, pokorę, odwagę  i  wdzięczność. To nauczyło mnie cenić życie tak naprawdę, w całej jego prostocie i złożoności jednocześnie.

Jestem również  mamą dwóch córek, partnerką i przyjacielem, opiekunką koteczki i dwóch psiaków. Będąc członkiem tak zróżnicowanego stada 🙂 codziennie uczę się cieszyć z małych rzeczy i wytrwale trenuję  życie w tu i teraz.

Pisząc o sobie nie mogę pominąć najważniejszych osób – moich rodziców. Dzięki nim jestem  właśnie taka i jestem właśnie tutaj.

certyfikaty i uprawnienia

MARTA ROSZKOWSKA

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ PRACY